Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo:

Téma: těhotenství po císaři

těhotenství po císaři 4 roků 1 měsíc zpět #111

  • lucinkahaska
  • Avatar uživatele lucinkahaska
  • offline
  • Fresh Boarder
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Dobrý den, já jsem se chtěla zeptat v listopadu se mi narodil předčasně syn a po třech dnech zemřel.... s přítelem nám miminko chybí a chtěli bychom zkusit další..... doktor říkal že se mi jizva dobře hojí.... Kdy bysme se mohli o další miminko pokusit? chtěli jsem to zkusit kolem května to bude půl roku po porodu..... jen nevíme zda bychom mohli... Děkuji za odpověď.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.