Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo:

Téma: Těhotenství po 40. roce

Těhotenství po 40. roce 3 roků 10 měsíců zpět #132

  • Lilian
  • Avatar uživatele Lilian
dobrý den všem, kteří si přečtou mé řádky. Váhala jsem,zda to sem napsat, ale nakonec jsem se rozhodla, že těch pár řádek třeba někomu pomůže.
První dítko se mi narodilo 3 měsíce před 18 rokem,pak bylo období jen samé práce. Potřebu mít další dítě na mě přišlo cca v 37letech, a tak od mých 38let jsme se o to snažili,stále bezvýsledně. Nakonec pomohla hormonální léčba a naříznutí vajíčka , řečeno neodborně a ejhle, zadařilo se. Ve 40 letech jsem porodila a dětátko bylo zdravé. Porod byl krátký a tzv. lehký, umanula jsem si,že bude ještě další, aby nebyl druhý jedináček. Třetí dítko se povedlo hned napoprvé a v mých 43 letech se narodil kluk jako buk. Tentokrát byl porod hodně těžký, přesto se narodil přirozenou cestou, tak jako všechny mé děti.
Proč to píši, konečně jsem se k tomu dostala.... dnes je mi 45let a před 2 dny jsem zjistila,že jsem těhotná, dnes to mám potvrzené od pana doktora...... Ten mi řekl, že za svou 30letou karieru měl jen jednu 45letou maminku.
Jak vidíte, někdy je to raz dva, jindy se tomu musí pomoct, myslím si,že obrovskou roli hraje psychika. Když to člověk moc chce, tak se nějak nedaří. Nevěšte hlavu.... Chce to trpělivost a trochu přestat na to myslet.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Těhotenství po 40. roce 9 měsíců 1 týden zpět #183

  • Lucinkaaa
  • Avatar uživatele Lucinkaaa
  • offline
  • Fresh Boarder
  • Příspěvky: 5
  • Karma: 0
To je hezký příběh, díky za něj. A jak to dopadlo s tím posledním těhotenstvím? Prckovi budou skoro 3 roky, ne? B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.