Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo:

Téma: Možnost těhotenství

Možnost těhotenství 5 roků 8 měsíců zpět #40

  • Nikol.1314
  • Avatar uživatele Nikol.1314
  • offline
  • Fresh Boarder
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně možnosti otěhotnění. Vše se stalo 5 dní před menstruací. Nechráněný pohlavní styk jsme s přitelem měli až po jeho vyvrcholení, ale jen krátký. Jě možnost že jsem těhotná? Menstuaci mám zpožděnou 4 den. Je možné, že jsem menstruaci nedostala třeba z nervů a strachu, že jsem těhotná? Předem děkuji za odpověď.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.