Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo:

Téma: Antikoncepce nevyvolávající kvasinky

Antikoncepce nevyvolávající kvasinky 4 roků 1 měsíc zpět #118

  • janickajoe
  • Avatar uživatele janickajoe
  • offline
  • Fresh Boarder
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Dobrý den, už asi 9 měsíců beru nízkohormonální antikoncepci a od té doby se mi dělají kvasinky, chtěla bych přestat brát prášky a zkusit něco jiného, co by je nevyvolávalo, jenže jsem alergická na latex a ještě jsem nebyla těhotná..Prosím moc poraďte, hledala jsem všude a ptala se doktora, ale bez úspěchu :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Antikoncepce nevyvolávající kvasinky 10 měsíců 3 týdnů zpět #178

Dobrý den, zkuste zajít na kliniku www.profigyn.cz/. Se vším vám tam poradí, i s výběrem antikoncepce, tak, aby vás to neovlivňovalo a neubližovalo vám to.
Poslední úprava: 10 měsíců 3 týdnů zpět od admin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.