Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Průchodné vejcovody s latencí a režim po laparoskopii

Odpovídá 

Dobry den pane doktore, informace, co mam od meho gynekologa a od meho operujiciho lekare se v necem trochu rozchazeji, tak se chci zeptat jeste na vas nazor a tudiz mam na vas par otazek:Jsem po laparoskopii s chromopertubaci a hysteroskopii...delozni polyp( podle histologie benigni) mi byl odstranen a vse ostatni se zdalo byt v poradku, jen vejcovody byly pry pruchodne s latenci-co to pro me znamena da se to nejak ovlivnit?Jak dlouho nejlepe pockat po laparoskopii s pohlavnim stykem?A muze mit ektropium nejake priznaky a kdy je potreba(je-li vubec potreba) ho resit?Uzivam 5x měsičně tbl. Estrofem a 1x měsíčně inj. Agolutin, tak snad to nema na nic negativni vliv..

zacnu od konce .. Vasi hormon. léčbu musite probrat s gynekologem, neznam kontext .. nicmene to není léčba neplodnosti, ta strucne receno spociva bud v stimulaci ovulace (coz. toto není) nebo v jedne z variant umeleho oplozeni (inseminace, IVF apod.) styk po této operaci optim. az za 6 tydnu, ale v praxi asi většinou nic nehrozi, když ev. uz po pristich menses latence pruchodnosti nejspíše nic neznamena a rozhodne to nicim neovlivnite, s ektropiem nic. hodne stesti a s neplodnosti plati, když se rok nedari, nechte se jako cely par vys. v nejakem z mnoha center asist reprodukce a nechte si s výsledky navrhnout reseni

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.