Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Jak dosáhnout hysterektomie?

Odpovídá 

Dobrý den, ráda bych věděla jakým způsobem mám postupovat abych mohla podstoupit hysterektomii. Moje gynekoložka mi sdělila,že to vzhledem k mému věku (33) a důvodu (silný a bolestivý menzes) možné není. Od 14let musím brát antikoncepci... ve 31 jsem si nechala dát tělísko (Mirena) ale mám s ním problémy.... nejraději bych se zbavila jak tělíska tak pilulek a i problémů. Děkuji za odpověď.

nevim jak by se k tomu staveli jini lekari, ale ja bych variantu hysterektomie zvazil (zejmena pokud byste jiz mela deti a dalsi nechtela), nicmene dala by se mozna ev. navrhnout i jina reseni, dle nalezu a dalsiho kontextu. Pokud chvete ev. me vys. a konzultaci muzete se objednat do me ambulance (vice na www.myomy.cz, oddil Privat)

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.