Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Visanne a krvácení po operaci endometriózy

Odpovídá 

Dobrý den, beru Visanne asi 5 měsíc po operaci endometriozy a doted sem byla spokojená, měla sem celkem pravidelnou, slabší a kratší MS, naposledy sem MS neměla asi 2 měsíce, ale ted už skoro 4 týdny krvácim. Není to nijak silné (asi 2-3 střední tampony denně),ale přijde mi to už dlouhé.Je takhle dlouhé krvácení ještě v normě léčby?Vím,že nepravidelná ms je při Visanne běžná. Taky mě občas pobolívá v podbřišku jako při MS. Chodím do poradny pro endometriozu,ale zatím jsem se tam neobjednala. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, pobolivani muze byt jen k tomu krvaceni jak se deloha stahuje asi bych vydrzel, dobral Visanne obvyklych 6 mesicu a poradil se v poradne jak dal .. zda napr. antikoncepci, jez je take ucinna a ma lepsi kontrolu nad cyklem hodne stesti. mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.