Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Gynekologická operace a kvasinky

Odpovídá 

Dobrý den, mám docela akutní dotaz, protože 7.3. 2016 mám podstoupit operaci, Tyto stránky jsem našla pozdě, ale zkusím, třeba budu mít štěstí. Mají mi abdominálně odstranit dělohu s myomy a srůsty. Před dvěma dny se mi objevila kvasinková infekce, okamžitě jsem nasadila gyno - pevaril. Zítra bych si měla zavést poslední čípek, ale nemám pocit, že by to bylo včas úplně v pořádku. Hrozí mi nějaké riziko, pokud by operace proběhla s touto nedoléčenou infekcí? termín se rychle blíží a mám z toho čím dál větší obavy. Děkuji za odpověď snad si ji stihnu přečíst, než nastoupím do nemocnice.

Kvasinky nejsou zvlast (pro dutinu brisni, drzi se jen v pochve) nebezpecne, gyno-pevaryl to poresi, netrapil bych se tim vubec. Hodně štěstí, mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.