Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Návaly po hysterektomii

Odpovídá 

Dobry den pane docente. Mam dotaz , je mi 35 let a jsem 4 roky po histerektomii. Mam caste navaly horka a moje obv. gyn. mi na to predepsala Cyclo 3 fort coz je na prevenci proti tomb. Jak mi to muze pomoct od navalu. Dekuji za odpoved.

je to obecne velmi dobry lek na cevni stenu .. ale pomaha spise na hemeroidy, krecove zily, otoky nohou apod., nekdy muze ppomoci na krvaceni .. sice klimakter. obtize jsou puvodu vasomotorickeho (cili cevniho), ale mechanismus je zde jiny nez u vyse zminenych chorob, takze jsem mirne skepticky .. ale vyzkousel bych to, mozna jsou nejaka data (nebo zkusenosti Vaseho lekare ci jinych obv. gyn., coz ja nejsem) o ucinnosti teto lecby .. uvidite. Mel by Vam vysetrit z krve FSH, zda to nevypada, ze jste v predcasnem prechodu .. hodne stesti mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.