Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Farmakologická interupce

Odpovídá 

Dobry den,20.4. jsem podstoupila farmakologickou ITP v 6+5tt..Vse probihalo tak jak melo,bolesti,krvaceni,odchod kusu srazenin. Dnes jsem byla na kontrolnim UTZ a bylo mi receno ze postup selhal a v deloze je plod 9tt,srdecni akce,vyvoj vypada normalne. uprimne me to zlomilo...je vubec mozne aby byl plod v poradku? Nebo uz nemam vahat a radeji podstoupit revizi. Pan doktor mi nebyl schopny odpovedet. Mam uz 3 ditka,dalsi planovane nebylo...ale nevim jestli to psychicky zvladnu cele znovu. Diky za odpoved.

s psychikou Vam nepomohu .. stran mediciny to bohuzel mozne je (ne kazde krvaceni v gravidite i velmi silne, znamena potrat) a pokud graviditu chcete ukoncit, nezbyva nez jit na klasickou interupci hodne stesti mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.