Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Co znamená LSIL?

Odpovídá 

Dobry den chtela bych se zeptat co znamena LSIL - mirna dysplasie? Pred par mesici mi byl odebran vejcovod na obou stranach a chtela bych mit jeste jedno dite ale bojim se ze se vysledky budou horsit tak bych chtela poradit zda je nejlepsi jit na umele oplodneni hned nebo jeste pockat. Je mi 24 .dekuji za odpoved

odebrani obou vejcovodu znamena, ze pocit můžete jiz jedine z umeleho oplodneni (IVF), jak na otehotneni spechate si musite zvážit sama, obecne plati ze cim mladsi zena, tim vetsi nadeje na uspech, ale do cca 30 let je prognóza velmi dobra. LSIL na cipku s tim nesouvisi, cipek si hlidejte nadále u Vaseho gynekologa. hodne stesti.

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.