Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Myom a zamlklé těhotenství

Odpovídá 

Dobrý den, byl mi objeven myom, který je spíše k pravé straně a neměl by snad vstupovat do dutiny břišní. Je možné, že by takový svalový myom byl schopen udělat z těhotenství zamlklé? A je možné, aby nějak neumožnil další těhotenství? Dle lékařů, pokud se mi podařilo otěhotnět teď, tak to ničemu nevadí - ačkoliv to skončilo revizí dělohy... Děkuji za odpověď.

revize dutiny delozni po potratu se dela vicemene vzdycky (aspon v CR) a s myomem to nesouvisi u myomu je podsttane zda zasahuje do dutiny delozni, nikoli brisni (tam at si klidne zasahuje), dale jak je velky a kolik svaloviny delozni "spotrebovava" .. na Vasi primou odpoved zda mohl zpusobit potrat apod., nevim, tezko se to nekdy zodpovida i po vysetreni a po webu uz vubec ne. do bud. hodne stesti, mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.