Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Cysty na vaječníkách a endometrióza

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore. Mám na Vás otázku. Je mi 24 let, když jsem byla ve 4 třídě dostala jsem poprvé měsíčky a od mých 14 let mi začali velké gynekologické problémy, neustále dokola mám cysty na vaječníkách, dělali mi už několikrát laparoskopii, levý vaječník mi už chtěly odebrat ale nakonec to vzhledem k mému věku neudělali, ten je již nefunkční prý z důvodu velkého poničení. Trápí mě pořád nějaké problémy, neustálé bolesti podbříška, taky endometrioza, při poslední operaci jsem měla srůsty až střevech a už nevím jak dál, neustálé kapání algifenu a zobání pilulek na bolest které už stejně nezabírají mě ničí , proto jsem se obrátila na Vás, chtěla bych znát Váš názor na to zda by jste se taky stejně jako já rozhodl pro odebrání vaječníků ? Mě ty věčné problémy za to je mít nestojÍ , budu už raději bez nich. Co to prosím obnáší, co by mě potom vše čekalo a jaký by to na mě mělo dopad? Dlouho o tom přemýšlím a vidím to vážně už jako jediné řešení. Mockrát Vám děkuji za odpověď.

rozhodne bych to nedelal ve Vasem veku a bezdetna, alespon dokud se nevycerpaji opravdu vsechny moznosti lecby (zrejme chirurgicke), nevim kde a mkdo Vas operoval a zda jste mela skutecne dobrou peci pracoviste specializ. na slozite operace endometriozy .. mozna se mylim a uz jste na takovem pracovisti, ale mozna ne a vim, jak nedostatecne ci alibisticky se na rade mist endometrioza operuje. hodne stesti. mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.