Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kolik stojí podvázání vejcovodů?

Odpovídá 

Dobrý den, je 44 let a teď jsem přestala užívat HA z důvodu vynechávání menstruace, po vysazení je menstruace pravidelná a tak jsem začala uvažovat o podvázání vejcovodů, můj dotaz zní - uhradí mi to pojišťovna nebo si to musím sama zaplatit? jak dlouho je případně pobyt v nemocnici? a je to bezpečné pro zdraví? děkuji za odpověď.

pro zdravi vicemene bez rizik, je to v 99% pripadu jednoduchy laparoskopicky vykon, kdy rano prijdete do nem. a 2. den rano muzete domu (jiste by se zvladlo i tyz den vecer ale vetsimou tomu brani ruzne adiminstrat. veci apod.), za necely tyden do prace .. ale pojistovna dnes jiz nehradi a ruzne nemocnice si to ruzne uctuji, dle mych info od cca 15 do 20 tis. Kc.mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.