Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Rakovina děložního čípku - stádium I

Odpovídá 

Dobrý den, tento týden mi byla diagnostikována rakovina děložního čípku, stádium snad první, je mi 36 let, bude mi odstraněna děloha, zatím víc ještě nevím, chtěla bych se vás zeptat, kde je na tohle dobrý klinika a případně, jak dlouhá je hospitalizace pokud, je vše v pořádku? Mám malé děti, dvojčata a nemohu je nechat dlouho beze mě. Děkuji moc za odpoveď. Není pro mě problém peníze, ráda si i připlatím, děkuji za Váš čas.

d.den typ /rozsah chir. lecby velmi zavisi na detailech diagnozy .. velmi zjednodusene receno muze to byt jen odstraneni del. cipku (spise prefer. u bezdetnych) nebo cele delohy (ale pouze tzv. prosta hysterektomie bez systematrickeho odstr. panevnich uzlin a parametrií / casti pochvy) nebo cele delohy a prilehlych tkani (tzv. radikalni hysterektomie) .. prvni 2 varianty jsou relativne snadne a malo invazivni a s pomerne rychlou rekonval., to treti je tezsi operace a mj. zalezi na tom, zda se zvoli pristup klasicky otevreny ci laparoskopicky (ten zvlada jen malo prac. v CR) problem neni v penezich, ale v delsich objednacich cekacich dobach na vys. a operaci v tech lepsich pracovistich chapu Vasi situaci, nezoufejte, nebude to tak hrozne a snad ani dlouhe v nem. bez deti .. prognoza (byt je to rakovina) nemusi byt vubec spatna pokud chcete detailneji, mohu blize pokud mi napisete mail na myom@seznam.cz .. mohu nasmerovat, hlavu vzhuru mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.