Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdy se snažit po mimoděložním těhotenství?

Odpovídá 

Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Dne 17.4.2017 jsem byla přijata do nemocnice ohledně podezření na mimoděložní těhotenství. Ještě v ten den mi provedli laparoskopii s potvrzením mimoděložního těhotenství, současně mi byl odstraněn pravý vejcovod. V tuhle chvíli probíhá vše bez komplikací avšak můj dr. mi doporučil min 3 měsíce než se začneme snažit znovu s tím, že dřívější snaha by mohla vést k opakovaným komplikacím či dokonce k uhnízdění vajíčka ve srůstu. Po sdělení zkušeností mých kamarádek s jejich dr jim bylo sděleno, že nemají otálet, počkat až se dostaví první menstruace a poté to nechat na přírodě. Jelikož nic nechci podcenit, prosím o Váš názor. Děkuji.

souhlasim s Vasima kamaradkama .. hodne stesti. mm

doc. MUDr. Michal Mára, CSc.

Přední evropský odborník v oblasti gynekologické endoskopie, vedoucí pooperační části Endoskopického oddělení Gyn.-por. kliniky VFN. Předseda sekce Gynekologické endoskopie CGPS a vyhledávaný specialista na léčbu děložních myomů, endometriózy atd.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika VFN v Praze.
                 Soukromá ordinace pro léčbu myomů.

Internetová stránka: www.myomy.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.