Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Jak bude probíhat porod dvojčat, když už mám jeden císařský řez?

Odpovídá 

Dobrý den, pane doktore. V roce 2009 jsem u vás v šumperské porodnici porodila syna císařem, jelikož sem se vůbec neotevírala. Teď čekám dvouvaječná dvojčátka a ráda bych rodila opět v šumperské porodnici, byla sjem moc spokojená, milé prostředí sestřičky, také ale hlavně lekaři špičkoví. Můj dotaz je, jak by probíhal porod naších dvojčátek?? Má MUDr. mi na toto zatím neodpověděla jen mi sdělila, že mě už ve 30. týdnu odešle do porodnice, tam abych dojížděla na vyšetření. Moc děkuji za vaší odpověd, přeji krásný den.

Vážená paní, odpověď na Vaši otázku je vcelku jednoduchá. Pokud máte za sebou porod císařským řezem a nyní čekáte dvojčata, doporučili bychom Vám provedení císařského řezu ještě před započetím porodu. Můžete jezdit na vyšetření po 30. týdnu do porodnice, jak Vám navrhuje Vaše gynekoložka. Stejně tak můžete navštívit naši porodnici v kterékoli jiné fázi těhotenství.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.