Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

V které dny užívat Duphaston?

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla bych otěhotnět a moje gynekoložka mi předepsala duphaston s užíváním od 17. do 25. dne cyklu. Mám ovulaci 10. den cyklu (podle ovulačních testů, ultrazvuku i klasických příznaků) a chtěla bych se zeptat, zda mohu duphaston začít užívat dříve než 17. den cyklu (např. 14. den). Mám strach, aby se případné oplodnění správně nebo vůbec uchytilo. Děkuji Veronika

Vážená paní Veroniko, nemám k dispozici Váš gynekologický nález ani hodnoty Vašich komplementárních vyšetření. Proto v žádném případě neužívejte Duphaston v jiné dny, než Vám doporučuje Vaše lékařka. Můžete ji ale upozornit na výsledky Vašich ovulačních testů, příznaky a ultrazvukový nález.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.