Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Dvojčata

Odpovídá 

Dobrý den pane primáři.Moc vám děkuji za odpověd,sem moc ráda že u vás v šumperské porodnici mě příjmete i přesto že čekám dvojčata.Má paní doktorka my dnes řekla že pokud pujde vše dobře tak mě ve 30 týdnu pošle k vám do porodnice,tam abych jezdila na vyšetření a později porodila naše dvojčátka.Také se přiklání k porodu plánovaným císařem,věřím jak jí tak i vám,jelikož vy sám jste přivedl na svět mého syna v roce 2009.Mějte se krásně s pozdravem Michaela H.

Vážená paní, nejedná se v podstatě o dotaz, takže Vám jen děkuji za důvěru a těším se na Vás i na Vaše dvě děti.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.