Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bolesti v podbřišku a slabé krvácení

Odpovídá 

Dobrý den, minulý měsíc jsem byla u gynekologa kvůli bolesti v podbřišku a slabému krvácení ještě před menstruací. Ošetřil mi čípek nějakou vodičkou a řekl,že to bude v pořádku. Bohužel mě před pár dny znovu začalo občas píchat v podbřišku (takové tlaky jako při menstruaci) a opět mám slabé krvácení. Několikrát jsem se již léčila na kvasinky a záněty. Mohli byste mi prosím říct, o co se může jednat ?

Vážená paní, slečno, píchavé bolesti v podbřišku a slabé krvácení může mít více příčin. Nepravidelnost cyklu, cysty na vaječnících, buněčné změn na čípku aj. Bez podrobného vyšetření stanovit diagnózu na dálku nelze. Podle příznaků,které popisujete mi jako nejpravděpodobnější připadá zánět hrdla děložního - cervicitis. Předchází mu výtok, bývá spojen s bolestmi a doprovází ho často i slabé mimocyklické krvácení. Budou-li Vaše potíže trvat i po nejbližší menstruaci, navštivte opět svého lékaře. Pokud se obtíže zhorší nebo se přidá zvýšená teplota, navštivte jej ihned.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.