Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /mnt/data/accounts/p/petrahk/data/www/gynweb.cz/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Vyhledávání v gynekologické poradně

Propadlá děloha?

Odpovídá 

Dobrý den, ráda bych se zeptala na gynekologický problém, který se týká dělohy. Mám jí spadlou dolů, takže mám i po zákroku, kdy mi to zkouseli dat zpatky bez prisiti, ale je to opet stejne. Bolesti mam stale, menstruace dost bolestivy a silny. A chtěla bych se zeptat na nějaké informace, co se týče třeba pozdějšího těhotenství, zda to má na to vliv a co by bylo, kdyby se ta děloha přišila.. Gynekoložka mi řikala, že se přišít může, že bych neměla bolesti, ale pak je velky riziko potratu. Ráda bych jeste nejaky nazor, nez se rozhodnu. Děkuji Jana.

Vážená paní Jano, z vašeho popisu mi není zřejmé, jakou vadou dělohy vlastně trpíte. Pojem "děloha spadlá dolů" mi není jasný. Popisuje se tak nejčastěji prolaps dělohy starých žen před rodidla, ale to není jistě Váš případ. Takové ženy ovšem již těhotenství neplánují. Buďto požádejte gynekoložku o přesný název Vašeho stavu anebo ještě lépe ji přímo požádejte o radu.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.