Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Krvácení v šestinedělí

Odpovídá 

Dobrý den, jsem téměř 6 týdnů po císařském řezu. Už jsem více jak 2 týdny nekrvácela, ale poslední dny mě silně bolel podbřišek a od včerejška opět krvácím. Je to normální? V jakém případě je vhodné se objednat na kontrolu? Menstruace to snad nebude, protože kojím. Děkuji za radu. Michaela

Dobrý den, může to být menstruace , i při kojení , to je výrazně individuální, některé pacientky při kojení menses nemají, některé ano. Pokud máte bolesti, je vhodné se objednat na UZ vyšetření.

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.