Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Špinění uprostřed cyklu

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore, včera se mi objevil zvláštní výtok hnědé barvy. Nepřisuzuji to předmenstruačnímu období, neboť mám vzhledem k užívání antikoncepce pravidelný cyklus a měsíčky by měly začít za 2 týdny.Výtok nezapáchá ani nepálí, ale trochu mě vylekal, především kvůli barvě. Většinou se dočítám spíše o bezbarvých, bílých či nažloutlých zbarveních. Výtoky jsem dosud nijak netrpěla. Vím, že by bylo vhodné jít osobně k lékaři, ale po neděli odjíždím pracovně mimo město. Můžete mi poradit, co by mohlo být příčinou a zda by mohlo jít o něco závažného? Děkuji

Dobrý den, špinění v polovině cyklu může být tzv. ovulační, ale může mít i jiné příčiny, například z povrchu děložního čípku, nebo z děl. dutiny při polypech..... nejvhodnější je opravdu vyšetření u vašeho gynekologa.

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.