Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Zapáchající výtok

Odpovídá 

Dobrý den,mám výtok už 2 rokem,menstruaci už jsem měla...Nevim, jak se toho vytoku zbavit, je bíložlutý, místem i malinko hnědý, nesvědí, ale zapáchá...Je mi 14 a na gynekologii jit nechci. Nemuzu se ho zbavit jinak?.

Milá slečno, bohužel Vám nemohu poradit jinak. Doporučit jakýkoli jiný postup než návštěvu lékaře by bylo nezodpovědné. Příčin může být celá řada, od zcela banální (infekce z bazénu, drobné cizí těleso v pochvě) až po závažné (pohlavní nemoc, přednádorový stav). Určitě se nebojte a lékaře navštivte. Výtok, který zapáchá, je vhodné léčit.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.