Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdo je otcem dítěte?

Odpovídá 

Možná je zvláštní se tu obracet jako muž na poradnu ale budu rád za každý názor. jsem se svou slečnou už 2 a půl roku. 14.4 - 16.4 jsme spolu spali, měli jsme přerušovanou soulož (ejakuloval jsem bokem) jelikož moje slečna nebere antikoncepci. Bohužel jsme se později ošklivě pohádali a ona se v noci z 27.4 na 28.4 vyspala s jiným klukem. Byli bohužel natolik opilí že ejakuloval do ní. Kluk jakožto mladý student situaci nehodlá nijak probírat. 1.5 jsem se se svou slečnou dal opět dohromady, to jsem ještě nevěděl o tom jejím "úletu" a při souloži nám prasknul kondom. Po 13hodinách si vzala pilulku PO. Dne 11.5. jsme byli u gynekologa a ten jí zdělil že je těhotná. Na ultrazvuku ale viděl jen 3mm velkou černou skvrnku. Poslední menstruaci měla 6.4 a trvala 6 dní ... Potřeboval bych nějak zjistit jaká je pravděpodobnost čí to dítě bude a jestli je možné že se ta 3mm černá "skvrnka" vyvynula za dobu od jejího "úletu" tj dnes 17dní.

Vážený pane, asi Vás zklamu, ale podle indicií, které jste napsal není možné pouhým výpočtem bezpečně určit, kdo je otcem dítěte, které čeká Vaše přítelkyně. Nelze to, vzhledem ke krátkému časovému intervalu, stanovit ani ultrazvukovým vyšetřením, které upřesní délku gravidity. Spolehlivě umí určit otcovství až DNA analýza.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.