Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Menstruace 2-3x měsíčně

Odpovídá 

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat je mi 19 let a poslední 3 měsíce trpim menstruačními problemy, dostavám každou chvilí menstruaci, mam ji i 2x-3x v měsíci a mam u toho silne bolesti. Chtěla jsem se zeptat jestli to nemuže byt kvuli tomu, že jsem neměla ještě sexualní styk. děkuji

Vážená slečno, krvácení 2 - 3x v měsíci není normální. Rozhodně to nesouvisí s faktem, že jste dosud neměla pohlavní styk. Každopádně navštivte svého gynekologa. Věřím, že Vám poradí i pomůže, ale není to možné na dálku a bez vyšetření.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.