Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kvasinková infekce - co s tím?

Odpovídá 

Dobrý den, je mi 15 let a mám podezdření na kvasinkovou infekci, neustále svědění a pálení, menstruace mi začala blbnout a začali mi žluté výtoky a loupání, strašně moc se bojím navštívit gynekologa a nevím co mám dělat, mám strach, prosím o radu, děkuji.

Vážená slečno, nevím přesně, jaké loupání máte na mysli. Předně se zbavte strachu z návštěvy gynekologa, beztak Vás to jednou čeká. V 15 letech dívky navštěvují tyto lékaře běžně. Možná bude pro Vás lepší, navštívíte-li ambulanci, kde pracuje žena gynekoložka. Pokud se svědění vyskytne jen epizodicky po návštěvě koupaliště či po vybrání antibiotik, obvykle přejde samo. Jsou-li ale obtíže dlouhodobějšího charakteru, je návštěva lékaře namístě .

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.