Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Mohu být po vysazení antikoncepce těhotná?

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda můžu být těhotná. Vysadila jsem HA (Lindinete) a 18.7. jsem měla MC( 30 dní).Poté jsme s manželem měli nechráněný sex každý den, obden, co druhý den apod. Od 6.8. mě začali křeče v podbřišku (jako kdyby mělo přijít MC) poté za 2 dny odeznění, mám citlivější bradavky na dotek, výtok bílý a hustý a jakoby tlak do hlavy který přechází až někdy do prudké bolesti. Dělala jsem si test, ten vyšel něgativně. Jedná se otěhotenství? Děkuji za odpověď.

Vážená paní, samozřejmě, že když již neberete antikoncepci a měla jste pravidelně nechráněný pohlavní styk, že můžete otěhotnět. Protože termín následující menstruace se teprve blíží, nemusí těhotenský test být jednoznačn pozitivní. Vyčkejte do termínu menstruace a zopakujte těhotenský test. Bude-li opět negativní, bude Vaše těhotenství velmi nepravděpodobné.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.