Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Prasklý kondom po vysazení antikoncepce

Odpovídá 

Dobry den,mam na Vás otazku.Brala jsem 6 let HA a pred dvema mesici ji vysadila.Mela jsem 21.9. mestruaci a ta trvala do pondeli 24.9. den po jsem mela pohlavni styk,praskl nam kondom,tudiz to partner do me pustil(omlouvam se za vyraz nevim jak jinak to specifikovat).Myslite ze je mozne otehotnet po tak dlouhe dobe brani HA? A take jsem cetla ze ovulace zacina az sedm dni po menstruaci?A prosim Vás mohu si udelat test drive nez pred menstruaci?Na dite jsme jeste nemysleli neplanujeme jeste dite,tudiz mam ztoho obavy.Dekuji

Dobrý den, plodnost po vysazení antikoncepce se dostavuje prakticky okamžitě - tedy v následujícím cyklu. Otěhotnět 5. den po začátku menstruace je sice méně pravděpodobné (relativně neplodné dny), ale jisté to není. Těhotenské testy jsou různě citlivé, v období menstruace (nejbližší, která se při otěhotnění nedostaví) udávají důvěryhodný výsledek již všechny. Provádět test dříve nemá smysl.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.