Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Vyšetření vejcovodů - kdy se provádí?

Odpovídá 

Dobrý den, Snažíme se s partnerem o rodinu. Beru Duphaston už asi od dubna. Zatím se nám to stále nedaří. Chci se zeptat bojím se že mám srůsty na vejcovodech. Je možné vyšetření vejcovodů podstoupit dříve nežli po roce snažení??? Děkuji.

Dobrý den, máte-li důvodné podezření na srůsty ve vejcovodech (například po prodělaných zánětech), je jistě možné provést laparoskopické vyšetření kdykoli. V praxi je ale běžnější vyčkat nějaký čas, zda spontánně neotěhotníte. Taky je dobré začít vyšetřovat méně invazivnímií metodami (hormonální profil, spermiogram partnera, aj.).

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.