Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Mohu být těhotná a stále panna?

Odpovídá 

Dobrý den, ve své neplodné dny (3dny před mensturací) jsem měla ne úplný pohlavní styk, při kterém nedošlo k protrhnutí pannenské blány (jsem pořád panna). Mám všechny příznaky těhotenství, kromě menstruace, která je stejná a pravidelná. Je možné že jsem těhotná? Děkuji.

Dobrý den, neprotrhnutí panenské blány není nijak určující. Existují ženy, které měly řadu styků s neprotrženou blánou, včetně těhotenství. Předpokládá to samozřejmě tvar blány, který toto umožňuje. Máte-li pravidelnou menstruaci, je těhotenství nepravděpodobné, nikoli však vyloučené. Nejjednodušší je koupit si v lékárně za pár korun těhotenský test, který Vaše pochybnosti rozptýlí.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.