Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Špinění a bolesti v podbříšku

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore, mám na Vás možná hlupý dotaz, ale přesto bych se před náštěvou gynekologa ráda informovala. S manželem jsme se začali ( ne nijak intenzivně) snažit o mimčo, menstruaci jsem měla naposledy 11.9.12- proběhla normálně v termínu, ale již 4.10.jsem začala slabě špinit (hnědý výtok), k tomu mám bolesti v podbřišku, spíše na pravé straně. V den menstruace jsem měla po ránu stejný výtok jen ási by se dal popsat jako hnědo růžový a to to trvá i nádále, stejně tak bolesti v podbřišku, které bych přirovnala bolestem před nebo při menstruaci (mívám je při MS normálně), k tomu mám poměrně intenzivní bolesti prsou, ale jen na dotek nebo při pohybu. Ráda bych slyšela Vás názor. K lékaři samozřejmě půjdu. Děkuji z a odpověď. Hezký den.

Dobrý den, Vaše potíže mohou mít více příčin. Může jít o běžné předmenstruační stavy, nebo ovulační bolesti. Pokud ale nebyly dřív, je pravděpodobnější původ ve vaječníkové cystě nebo menší hormonální poruše. Předpokládám, že když jste se začali snažit o mimčo, tak jste přestala užívat antikoncepci. I to se na Vašich potížích mohlo podepsat. Každopádně je návštěva lékaře na místě.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.