Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Těhotenský test - kdy je relevantní výsledek?

Odpovídá 

Dobry den, s pritelem se snazime o miminko, zatim se nam to nedari. Pred dvema roky jsem prodelala gynekologickou operaci kdy mi byla odstranena 12 cm dermatoidni cysta a spolecne s ni i jeden vajecnik. Nyni kdyz jsem bla na preventivni prohlidce u meho gynekologa rekl mi ze mam na deloznim cipku jakysi zanet nebo vir jeho nazev zacinal na pismeno A bohuzel si nazev nepamatuji. pan doktor rikal ze se mame snazit dal a uvideme... 4.10. jsem dostala mentruaci a nyni me hodne pobolivaji prsa, a mam prekyseleny zaludek, ze je mi chvilemi az na zvraceni, kdyz jsem si delala tehotensky test vysel mi negativni, chci se zeptat zdali mohu byt tehotna, a test mi ukazuje ze tehotna nejsem. Po jake dobe to test ukaze??? Dekuju

Vážená paní, je dobře, že se snažíte co nejdříve otěhotnět, po prodělané operaci s odstraněním vaječníku může být Vaše plodnost snížena. Těhotenské testy dávají relevantní výsledek zhruba v době, kdy má přijít menstruace.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.