Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdy jsem otěhotněla?

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore.Měla bych otazku která se už řadí do minulosti.Mněla jsem nepravidelny cyklus,musela jsem uživat agolutin.Dva a pul roku jsem se snažila otěhotnět.Pak najednou cyklus nastoupil sam bez aplikace agolutinu a ja otěhotněla.Muj dotaz zní následovně.7.12.2008 začal menstruační cyklus trvajici obvykle 33 dni.22.12.2008 jsem mněla trochu neplanovany pohlavni styk..Dcerka se narodila 15.10.2009 /3100 kg ,51 cm/ i když puvodni datum porodu byl stanoven na 23.10.2009 , Myslite že je možne že jsem otěhotněla pravě u tohototo neplanovaneho styku nebo je to v podstatě nerealne a otěhotnět se mi povedlo až v lednu 2009? Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, vzhledem v velikosti a váze Vašeho dítěte je nejpravděpodobnější termín koncepce v 2. polovině ledna (kolem 27.1). Otěhotnění 22.12. je možné jen teoreticky, možná ani to ne.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.