Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Bazální teplota jako ukazatel těhotenství

Odpovídá 

Už skoro tři roky se pokouším s přítelem o miminko(je mi 23). Gynekolog mi dal kalendář,že si do něj po dobu tří měsíců mám zapisovat moji bazální teplotu. Podle kalendáře bych teď měla ovulovat, ale moje teplota je nezvykla vysoká. Od 36,7 a stále jde nahoru. Tak jsem se chtěla zeptat jestli je možné že by se nám konečně podařilo a já byla těhotná? Takhle vysoké teploty mám už 5. den. Děkuji moc za Vaši odpověď

Na bazální teplotu jako ukazatel těhotenství bych se nespoléhal. Lepší je počkat na termín menstruace a provést těhotenský test. Zvyšování teploty může signalizovat krom ovulace také infekční onemocnění.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.