Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Léčba kvasinek v zahraničí

Odpovídá 

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz. Trápí mě svědění a pálení pochvy, výtok nemám a při styku to dře a je to nepříjemné. Problém trvá asi 4 dny, i když dnes je to lepší. Jsem v zahraničí, konkrétně v Thajsku, nikdy jsem takový problém neměla, jen kdysi jednou mi lékař předepsal Jenamazol na nějaký zánět. Existuje případně nějaká alternativa k Jenamazolu tady v Asii? Dekuji za jakoukoli odpoved na muj komplkovany dotaz.

Dobrý den, podle příznaků, které uvádíte, může jít skutečně o kvasinkový zánět. Nevím, jak se jmenují preparáíty, které jsou k dostání v Thajsku , ale řeknete-li si o vaginální krém s obsahem klotrimazolu dostanete ho i tam. Patrně pod jiným názvem.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.