Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Dovolená a vliv na otěhotnění

Odpovídá 

Dobrý den, pane doktore.Mám dotaz, zda by cesta a pobyt v Asii(3 týdny) mohl nějak negativně ovlivnit otěhotnění? V září 2012 jsem zamlklý potrat, kyratáž jsem prodělala 2x.Naposledy koncem září. Od té doby ještě nemám mesntruaci.Miminko bych chtěla hned jak to půjde a tělo bude připravené.Mylsela jsem,že cesta a pobyt v Asii,kde jsem již několikrát byla,by mohl regeneraci těla prospět(slunce, moře,klid).Můžete mi prosím napsat svůj názor? děkuji a jsem s pozdravem.

Vážená paní, spolu s Vámi věřím, že pobyt u moře, klid a změna ovzduší Vám může pomoci. Skutečnost, že se Vám již 3 měsíce po revizi dělohy neobjevila menstruace není obvyklá a bude dobré tento problém řešit. Možná by bylo dobré vybavit se léky, pro případ, že by menstruace přišla během Vašeho pobytu u moře a byla výrazně silnější než jindy.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.