Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Lze otěhotnět těsně před menstruací?

Odpovídá 

Dobry den p. primari chtela bych se zeptat zda je mozne otehotnet v den pred menstruacnim cyklem.. mela jsem pohlavni styk s muzem ktery se do mne udelal a ja jsem to pak na druhy den dostala bojim se ze jsem tehotna nejsem si jista protoze muj cyklus neni az tak pravidelny a neuzivam antikoncepci rada bych se vsak dozvedela jestli je to opravdu mozne ... muj cyklus uz je pomalu u konce a tak nevim zda si mohu udelat TT abych zjistila ze jsem ci ne ... jsem ted vicemene vic unavena a jelikoz uz jedno miminko mam obavam se ze bych to jako samozivitelka neutahla financne .. proto mam ted tento dotaz ... ke sve gynekolozce nechodim ... prestehovla jsem se ze zlina do Pribrami tak jsem si jeste nestihla nic vyridit .. prosim vas touto cestou o radu.

Dobrý den, u ženy, která má pravidelný cyklus je otěhotnění den před menstruací krajně nepravděpodobné. Problém je u žen, které mají nepravidlný menstruační cyklus, kdy ne každé zakrvácení lze považovat za menstruaci. Proto je spoléhání na neplodné dny (ke kterým den před menstruací patří) poměrně nespolehlivou metodou. Je-li to v tuto dobu 4 týdny po zmíněném styku, můžete si udělat těhotenský test. Jeho negativita Vás definitivně uklidní.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.