Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Hysterektomie a pálení v pochvě

Odpovídá 

Dobrý den, 15.2. mi byla laparoskopicky odstraněna děloha, bez jakých koliv problémů. Pouze jsem měla dosti velké problémy až do včerejška s plynatostí.Dnes mě propustili domu a celý den mám pocit pálení v pochvě. Do té doby jsem močila hned po odtranění cévky bez problémů i nějakých nepříjemných pocitů.Prakticky nekrvácim. Nemohla to způsobit prohlídka lékaře při propouštění, i když byla velice šetrná.Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, nejpravděpodobnější příčinou Vašich potíží je infekce močových cest v souvislosti se zavedeným močovým katetrem. Samozřejmě pocity pálení se mohou projevit i následkem hojivých procesů poševního pahýlu, ale to je méně pravděpodobné. Prohlídka před propuštěním může teoreticky způsobit krvácení, pálení však nikoli. Na místě by bylo jednoduché vyšetření moči a ultrazvuk malé pánve.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.