Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Jsem chráněná antikoncepcí?

Odpovídá 

Dobrý den, beru antikoncepci více než rok, ale občas si antikoncepci prodloužím. Teď 3 měsíce jedu pravidelně, někdy o pár hodin později, včera jsem měla nechráněný PS (v době pauzy mezi platy) a byl to můj první styk. Menstruaci mám dostat zítra nebo pozítří. Jaká je šance na otěhotnění a můžu být v klidu až dostanu menstruaci? :/ Mám zvážit možnost postinoru? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud intervaly mezi tabletami neprodloužíte víc než o 12 hodin, nemusíte se obávat. Během období v pauze mezi platy jste chráněná stejně jako při užívání tablet. Užití Postinoru považuji za zbytečné.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.