Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Je možné mít 3 císařské řezy?

Odpovídá 

Dobrý den,na začátku letošního roku jsme u Vás rodila svoje první dítě porod byl ukončen Sc kvůli komplikacím.Vše bylo ve Vaší režii a já jsem byla s Vaší pečí a profesionalitou naprosto spokojená.Můj dotaz zní asi je to přiliš brzy se ptát,ale za jak dlouho po císařském řezu doporučujete další otěhotnění?Letos mi bude 30 a chtěli bysme s manželem 3 děti - to je můj druhý dotaz: je možné mít 3 děti, kdyby všechny šly císařem?Sám jste mi říkal,že není vyloučeno že další těhotenství půjde již normálně,ale kdyby nešlo mohu na císařský řez třikrát a v jakém rozmezí????Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučil bych otěhotnět ne dřív než rok po porodu. Není vyloučeno, že další porod může proběhnout přirozeně, ale pravděpodobnost operačního ukončení je po předchozím císařském řezu - oproti ostatním těhotným - vyšší. Není problém mít 3 děti a rovněž není problém porodit všechny tyto děti sekcí.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.