Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Jsem těhotná, anebo nachlazená?

Odpovídá 

Dobré odpoledne pane doktore, už nevím kam se mám obrát tak to zkusím tady u vás. Takže k mýmu případu - už přes rok beru antikoncepci Sunya pravidelně (jen ne na čas) teď tři měsíce jsem ale opravdu dodržovala čas a pilulku si brala v půl 10 večer. S přítele jsem měla můj první pohlavní styk a byl nechráněný. Styk proběhl v týdenní pauze mezi platíčky v neděli a v pondělí večer se hned dostavila menstruace. Poslední pilulku z předchozího platíčka jsem si ale místo v půl 10 večer ve čtvrtek vzala v pátek kolem 1 hodiny odpoledne. Po 6ti dnech cítím bolesti břicha a mám průhledný výtok a 37°C která někdy klesá na 36,5°C, předevčírem jsem byla venku jen tak o svetru. Je možné, že jsem nastydlá nebo mám vsugerované příznaky nebo se mám obávat těhotenství? Děkuji za odpověď...

Dobrý den, pokud jste antikoncepčíní tablety brala tak, jak uvádíte, nechtěného těhotenství se bát nemusíte. Spíš bych si vsadil na to nachlazení. Bude-li zvýšená teplota pokračovat a přidají-li se navíc bolesti v podbřišku, raději navštivte lékaře. Mohlo by se jednat o gynekologický zánět.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.