Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Slabá menstruace po vysazení antikoncepce

Odpovídá 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na Váš názor... Před tím, než jsem začala brát hormonální antikoncepci, menstruovala jsem přibližně 7 dní, první dva dny výrazně silně. HA jsem brala s přestávkami cca 6 let. Od září jsem HA vysadila a od té doby mám relativně pravidelnou menstruaci, která trvá obvykle 2-3 dny. Břicho mě bolívá docela dost, nicméně krvácím velmi slabě, a to většinou jen první den. Další dny ze mě odchází sražená krev nebo jen špiním. Myslíte si, že je potřeba to nějak řešit? Nemůžu být třeba i neplodná? Děkuji za odpověď. Je mi 26 let.

Dobrý den, pokud je menstruační krvácení pravidelné, tak i když je slabší než dříve, není třeba to řešit. Slabší krvácení obvykle nebývá spojené s poruchou plodnosti.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.