Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Zpožděná menstruace a negativní těhotenský test

Odpovídá 

Dobrý den,už několik měsícu se s přítelem snažíme o miminko.Tedkom to vypadá že to vyšlo,ale nejsme si jisti.Poslední mestruace byla 1.-8.unora.Počáteční příznaky těhotenství jsou ale těhotenské testy stále negativní.Je nějaka pravděpodobnost že nám to tentokrát vyšlo? Předem děkuji za odpověď.J. Ještě k mému dotazu..Mestruaci jsem tedy měla 1.-8.unora a tedka uz mam 9tý den zpoždění.

Jestli je těhotenský test negativní při poslední menstruaci 1.-8. února, je těhotenství z tohoto cyklu prakticky vyloučené.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.