Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Kdy otěhotnět po císařském řezu?

Odpovídá 

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se zeptat, 14.11.2012 jsem rodila ve 30týdnu císařským řezem. Dne 17.11.2012 nám malej zemřel dodnes nevíme proč po pitvě zjistili že byl zcela zdravý. Rodit jsem podle nich musela kvůli tomu že jsem měla méně červených krvinek ale dávali mi kapačky na udržení a bolesti mě přešly. Kvůli úmrtí miminka by jsme s přítelem chtěli zkusit další. Chtěli bychom brzy ale nevíme zda můžeme. U doktora na kontrole bylo vše i krev v pořádku. Je možné otěhotnět půl roku po porodu císařským řezem? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, otěhotnět půl roku po císařském řezu možné samozřejmě je. Lepší je ale s otěhotněním počkat zhruba rok po porodu. Neodstatek červených krvinek obvykle nebývá důvodem k ukončení gravidity. V krajním případě lze podat krevní transfúzi. Příčina byla zřejmě jiná.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.