Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Samovolný potrat v zahraničí

Odpovídá 

Dobry den, mam dotaz ohledne postupu po probehlem samovolnem potratu. Posledni menstruace 18.12.2012, echographie 14.3. bohuzel odhalila plod bez srdecni aktivity, pravdepodobne stari 7 tydnu. Po tydnu, tedy 21.3. se dostavil samovolny potrat. Bohuzel to neni ma prvni zkusenost s potratem. Myslim ze vsechno co melo z meho tela odejit, odeslo. Dnes jiz krvacim jen minimalne. Momentalne jsem v zahranici a nemam zde sveho gynekologa. Je mozne pockat s prohlidkou do meho prijezdu do Cech? Jsem jiz objednana na 8.4.

Vážená paní, nejsem si jistý, zda dokážete spolehlivě poznat, že "všechno, co mělo, z Vašeho těla odešlo". Jestliže skutečně krvácení ustalo, necítíte bolesti v podbřišku a nemáte zvýšenou teplotu, je možné počkat s návštěvou lékaře do návratu domů. V případě, že by krvácení zesílilo, objevily se bolesti nebo zvýšená teplota, navštivte gynekologa neprodleně.

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.