Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Otok poševního vchodu po styku

Odpovídá 

Dobrý den, když souložíme s přítelem jsem potom strašně nateklá v oblasti poševního vchodu, trvá tak den než to splaskne. Nejdřív jsem si myslela, že to mám kvůli kondomu, ale později jsem začala brát hormonální antikoncepci a děje se to stále. Prosím o radu, co s tím, nebo co je špatně. Děkuji.

Nepříjemné pocity vázané na styk (dyspareunie) jsou nejčastěji (90%) způsobeny zánětlivými změnami poševními. Proto doporučuji kontaktovat Vašeho ošetřujícího gynekologa, který zajistí adekvátní mikrobiální vyšetření a následnou léčbu. Zdůrazňuji - neopomenout doléčení vaginálními laktobacily.

MUDr. Miroslav Havlín

Místopředseda České společnosti gynekologie dětí a dospívajících zodpoví dotazy z oblasti gynekologie a dětské a dorostové gynekologie.

Pracoviště: ADC Sanatorium, s.r.o., Praha

Internetová stránka: www.adc-sanatorium.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.