Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Karpální tunel v 3.trimestru

Odpovídá 

Dobry den, na levé ruce mě začaly brnět prsty (jsem levák), v noci se obtíže zhoršují. Gynekolog vyjádřil podezření na karpální tunel. Co se s tím dá dělat? Jsem ve 3. trimestru.Děkuji za odpověd.

Dobrý den, doporučil bych noční dlahování postižené ruky pomocí speciální termoplastové dlahy vyrobené přímo na Vaší ruku. Lze provést i aplikaci kortikoidů do karpálního tunelu, když dlahování nepomůže. Většinou příznaky karpálního tunelu do 3 měsíců po porodu odeznění bez nutnosti operační léčby. Vše je nyní způsobeno hormonální bouří ve Vašem těle a hormonální změnou vazů a šlach. Chirurgie ruky INTER CLINIC

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.