Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Je dítě milence?

Odpovídá 

Dobry den, Mam trochu nevsedni otazku. Jsem tehotna ale nejsem si jista ci je dite manzela nebo milence. Od 12.9 jsem mela pomer se svym milencem az do 3.10. 4.10 jsem dostala menstruaci,takze zadny pohlavni styk nebyl az 12.10 a to se svym manzelem...podle doktoru jsem otehotnela 1.10, a to by znamenalo asi ze je dite milence, pokud se nepletu. Prosim tedy, jestli je to opravdu tak, jak si to myslim. Děkuji za odpove.

Dobrý den, otázka je skutečně trochu nevšední, chybí v ní ale to podstatné. Jak velký (podle ultrazvuku) bylo těhotenství, resp. plod v době zjištění těhotenství a kdy ke změření došlo.. I tak je však interval natolik krátký, že stoprocentně vyloučit nelze ani jednoho z "otců".

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.