Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávání v gynekologické poradně

Endometrióza a nakloněná děloha

Odpovídá 

Dobrý den. prosím vás o radu. Od porodu prvního syna, to budou už dva roky a od té doby jsem měla bolesti v podbřišku. Nejdříve můj gynekolog nemohl přijít co se semnou děje a po laparoskopii zjistili že mám endometriozu a nakloněnou dělohu do pravé pánve. Začal tedy s hormonální léčbou. Napíchal mi na tři měsíce antikoncepci Depoproveru a dal prášky na bolest. Při léčbě, jsem začala slabě krvácet, při čemž mi pan doktor řekl, že se tělo čistí a je to normální. Po třech měsících se to nezměnilo a k tomu jsem měla špatné prokrvování, tak jsme nasadily další injekci a detralex. Po něm mi bolesti ustaly a přestala jsem krvácet. Ale po dobrání detralexu jsem začala krvácet ještě víc, mám silnější bolesti než předtim a k tomu mě začali bolet prsa. Nevím co se děje a chtěla bych slyšet ještě alespon jeden názor. Už půl roku je to pořád stejné né-li horší. S manželem chcem ještě jedno miminko. Jsem z toho už opravdu neštastná. Předem děkuji za odpověd.

Dobrý den, špinění před menstruací se nezapočítává, pokud po špinění dojde k výrazně silnějšímu krvácení. Plodné dny jsou dány termínem ovulace, ta může proběhnout později. Druhá půle cyklu se řídí kvalitou žlutého tělíska, takže může mít rovněž různou délu. Ovulační testy jakous takous informaci dávají nejsou ale stoprocentne spolehlivé. Nedokáží úplně odlišit kvalitní ovulaci od LUF syndromu (neprasklý folikl).

MUDr. Miloš Vysloužil

Primář gynekologického a porodnického oddělení Šumperské nemocnice zodpoví dotazy z oblasti reprodukční medicíny a perinatologie.

Pracoviště: Gynekologicko-porodnické oddělení, Šumperská nemocnice, Gynekologie Šumperk

Internetová stránka: www.sumperkgynekolog.cz

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.